Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Talentmania zažije Soudný den!

24. 09. 2010 | Novinky

Nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania míří do další fáze. Už tuto neděli, tedy 26. září 2010, bude rozhodnuto, kteří ze soutěžících postoupí do dalšího kola, a přiblíží se tak pohádkové výhře téměř 4 milionů korun!

Mezinárodní show, do které se mohl přihlásit každý bez rozdílu věku, pohlaví nebo národnosti a ukázat všem, jaký talent v něm vězí, se již tuto neděli posune do další etapy. Celkem osm večerů jsme na obrazovkách TV Nova a TV Markíza sledovali nejrůznější vystoupení soutěžících v epizodách z divadelních castingů. A již tuto neděli zazní ortel nad těmi, kteří v těchto castingových kolech uspěli – čeká je totiž Soudný den!

Do epizody Soudný den postoupilo na tři sta soutěžních čísel. O těch, které půjdou dál, rozhodnou v tento moment výhradně porotci. V semifinálových kolech se na základě jejich hodnocení objeví téměř 80 vystoupení. Několik postupujících talentů vzejde i z hlasování diváků na internetové stránce soutěže, kde lze podpořit některá z vystoupení, která u poroty neuspěla.

Jaké výkony soutěžících uchvátily vždy krásnou a šarmantní Alenu Šeredovou, vtipnou a pohotovou Adelu Banášovou, nejdrsnějšího z porotců Paľa Haberu nebo vždy usměvavého Zdeňka Trošku natolik, že je budou chtít znovu vidět i v semifinálových kolech?

Soudný den v neděli 26. září  2010 od 20:00 na TV Nova


Zdroj:NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !