Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Talentmania již točí castingy v divadlech!

17. 07. 2010 | Novinky
Během uplynulého víkendu začalo v historické budově Slovenského národního divadla v Bratislavě televizní natáčení divadelních castingů do nejlepší česko slovenské show Talentmania. Ta ovládne obrazovky dvou nejsledovanějších televizí TV Nova a TV Markíza už na podzim!

Uplynulý víkend žila historická budova SND v Bratislavě Talentmanií.  Hvězdná porota nejlepší česko slovenské show Talentmania ve složení Alena Šeredová, Adela Banášová, Zdeněk Troška a Paľo Habera vybírala z 300 nejzajímavějších vystoupení, v nichž talentovaní umělci předvedli své neuvěřitelné kousky a dovednosti. Jejich výkony, které pečlivě sledovala nejen porota, ale také tvůrci a štáb po dobu tří dnů, doplňoval svými vtipnými glosami populární moderátor Leoš Mareš.

Zdeněk Troška k natáčení v Bratislavě dodává: “Moc se mi líbilo. Skvělá atmosféra vládla v porotě i na jevišti. Organizace bratislavského výběru byla na jedničku s hvězdičkou. Užili jsme si spoustu legrace a těším se na další setkání.“

K nejčastěji předváděným výkonům patřily tanec a zpěv různých druhů a žánrů. Vystupovali sólisté i celé skupiny, nechyběli varietní vystoupení, ekvilibristická čísla, one man show, recitace, bubenické show, imitátoři, kouzelníci, mažoretky, roztleskávačky, hadí ženy, břišní tanečnice a viděli jsme i „air kytaristu“.

Nejmladšímu účastníkovi, který přišel v Bratislavě předvést porotě svůj talent, bylo 5 let, nejstarší uchazečce 72 let. Nejpočetnější soubor čítal 26 členů.

V televizním sestřihu diváci navíc uvidí tři kandidátky na spolumoderátorku pro Leoše Mareše nejjlepší česko slovenské show Talentmania, které jsme si na natáčení v  bratislavském castingovém kole vyzkoušeli -  Hanku Zajíčkovou, Kristínu Kevešovou a Michaelu Zvaríkovou.

Další natáčení castingových kol, v nichž se představí zhruba 700 talentů, se uskuteční v brněnském Mahenově divadle a v pražském Hudebním divadle Karlín.

Zdroj: NOVA

Veronika J.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky