Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Operní pěvkyně Iveta Hejduková má zlato v hrdle a drahé kameny za pultem

22. 10. 2010 | Novinky

V sobotu nás čeká již šestý semifinálový duelový souboj talentovaných soutěžících nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania! Kteří z desítky adeptů se budou tentokrát těšit z úspěchu u diváků, znamenajícího postup do finále, ve kterém je astronomická výhra 150 000 eur téměř nadosah?

 

Iveta Hejduková milovala zpěv od dětství, plachost jí ale nedovolila veřejně se projevit, zpívala si jen sama pro sebe. Odvahu našla až ve 22 letech, kdy se rozhodla splnit si svůj sen, a to rovnou konkurzem do sboru Libereckého divadla. Tam maminka dvou synů a vyučená prodavačka zjistila, že jí její hlasový rozsah umožňuje zpívat vysoké operní tóny. A tak se opernímu zpěvu začala věnovat intenzivně. Začátky ovšem nebyly jednoduché, neznala noty, operní zpěv byl pro ni něco naprosto nového. Dnes Iveta s rozsahem tři a půl oktávy zpívá sopránové árie a občas si pro radost dokonce uspořádá koncert s doprovodem klavíru. „K mým největším hudebním oblíbencům patří Antonín Dvořák, Bedřich Smetana a Giacomo Puccini,“ říká zasněně.

Iveta prodává v obchodě s drahými kameny, kde zpěvem často zpříjemňuje nákup i svým zákazníkům. Ve svém volném čase, který věnuje především rodině, ráda chodí do přírody. „Miluji procházky po lese, zpěv ptáků, šum listí a celkově atmosféru lesa. Zároveň je to pro mě inspirace při psaní básní, kterému se také věnuji.“ 

A čím se bude snažit zaujmout diváky při sobotním duelovém souboji? „Připravila jsem si píseň Ave Maria od Charlese Gaunoda a věřím, že potěší diváky i porotu.“

Kromě okouzlujícího zpěvu Ivety Hejdukové svůj talent v sobotních duelech ještě předvedou tito soutěžící:

Několikanásobní mistři Evropy JNS Cheerleaders

Mažoretky z Havířova Dixie

Martin Leco alias Dat´s da show ukáže show s basketbalovými míči

Žonglér s tenisovými raketami Jiří Berousek ml.

Formace Johny Týpek Tiny Beat a jejich beatboxová show

Hybrid´s Crew zatančí ve stylu electric boogie

Břišní tanečnice Anna Mária Mitrová

Imitátor Roman Kopelec

Pěvecké duo  Two Voices

 

V sobotních semifinálových duelech opět jen diváci přiblíží své favority k výhře téměř 4 000 000 korun, a to prostřednictvím zaslaných SMS hlasů.

 

6. semifinále Talentmanie v přímém přenosu v sobotu 23. října  2010 od 20:00 na TV Nova


Zdroj: NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky